Carlsson

Přejít na menu


foto 1foto 2foto3foto 4foto 5foto 6foto 7foto 8foto 9foto 10foto 11

Cabrio last minute

Aktuality:

Carlsson upravuje nové Céčko

Sportovní, elegantní a esteticky potěšující - nový Mercedes-Benz třídy C je vzorem designu, charakteristického pro současnou modelovou paletu vozů Mercedes-Benz.

Carlsson s potěšením představuje svou interpretaci nového sedanu třídy C. Kromě aerodynamických komponentů, upgradů zavěšení kol a řady kol z lehkých slitin je v nabídce též mnoho možností zušlechťování interiéru a ve vývoji je i komplexní program úprav pro všechny varianty motorů. 

Výrazně tvarované světlomety a velké vstupy proudícího vzduchu dávají nové třídě C silnou a výraznou tvář. Carlsson aerodynamický styling kit navazuje na tyto charakteristické rysy svěžím designem, vytváří více sportovní vzhled, aniž by narušil klidné linie vozu. 

Dva prostupy vzduchu doprovázené větším centrálním v novém předním nárazníku jsou orámovány přídavnými elementy, vyvedenými ve stejné kontrastní barvě jako Carlsson RS přední spoiler. Tento RS spoiler je volitelně k dispozici rovněž z uhlíkových vláken. 

Nová tvář C-třídy je zdůrazněna sportovnější Carlsson mřížkou chladiče, která se vyznačuje jedinou chromovou vodorovnou linkou a typickým Carlsson logem namísto standardní hvězdy. Carlsson přední mřížku a elementy průduchů vzduchu je možné objednat také s elektro-leštěnou nerezovou síťovinou pozadí. 

Spoilery podélníků prahů s imitacemi průduchů vizuálně propojují modifikovaný Carlsson přední a zadní nárazník. Zadní dvoudílný RS nárazník s difuzorem může být kontrastně dvoubarevně nalakován. 

Vrcholem revidované zadní části jsou stylizované chromované koncovky výfuku, integrované do zadního nárazníku, které tak vyzdvihují téma započaté na předním nárazníku výraznými průduchy chladícího vzduchu. Carlsson spoiler víka zavazadlového prostoru je neobvyklý tím, že zatímco hlavní část leží v jedné rovině s kapotou, okraje potom přesahují přes zadní skupinová světla. 

Všechny aerodynamické komponenty jsou vyrobeny z PU-RIM materiálu ve standardech OE kvality. Přední nárazník používá původní upevňovací body a zadní křídlo je vhodné pro použití se všemi továrními a Carlsson stylingovými pakety. Spoilery podélníků prahů a difuzor zadního nárazníku nejsou vhodné pro použité na vozech s paketem AMG-Line, ale Carlsson na kompatibilních dílech již pracuje. 

Možnosti úprav zavěšení kol začínají s klasickým snížením světlé výšky o 30mm pomocí nižších pružin, kalibrovaných pro použití se standardními tlumiči. Kromě toho, že vozidlo získá mnohem sportovnější postoj, zlepšuje tento základní set-up rychlost zatáčení a celkovou agilitu. 

Více sportovněji orientovaní řidiči a zejména ti, kteří rádi tráví svůj volný čas na okruhových dnech, ocení možnost seřízení světlé výšky vozu, jakož i tlumení a odskoku pomocí sady závodních tlumičů a per, které nabízí možnost skutečně jemného doladění jízdních vlastností vozu.
 
Carlsson kola série 1/10 jsou k dispozici v obou Brilliant a Titanium edicích v průměrech 18, 19 a 20 palců, zatímco disky 1/10 Graphite Edition lze objednat ve velikostech 19 a 20 palců. Další aktuální možností jsou kola série 1/16 RS v Diamond a Titanium edicích v 18, 19 a 20ti-palcové velikosti. 

Možnosti individuálních úprav programu Carlsson pro třídu C nejlépe prezentují zakázkové úpravy interiérů.  Čalouníci Carlssonu se specializují na exkluzivní interiéry individuálně vytvořené tradičními postupy řemeslníky s bohatou zkušenostíCarlsson nabízí nepřeberné množství typů a barev kůže, dokonce můžete mít do kůže vyryté nebo vytištěné  své vlastní logo nebo osobní iniciály, totéž může být na zákazku vyvedeno v interiérových dřevěných nebo karbonových dekorech. 

Vstupní prahové lišty dveří s LED logem Carlsson, hliníkové kolíky zámků dveří a sportovní eloxované pedály z lehké slitiny pak dotváří výsledný dojem z každého vozu Carlsson. 


 


Přejít na začátek stránky

Menu