Carlsson

Přejít na menu


foto 1foto 2foto3foto 4foto 5foto 6foto 7foto 8foto 9foto 10foto 11

tuning days 2010

Aktuality:

Carlsson dělá eSko

Mercedes-Benz třídy S byl odjakživa synonymem pro absolutní vrchol luxusních motorových vozidel. Nová třída S posouvá význam těchto slov ještě o krok dále a Carlsson je pyšný, že může nabídnout kompletní program.

Vpravdě podle firemního mota "Jdi svou cestou" prezentuje Carlsson své představy o dalším vylepšení a individuálních úpravách nové třídy S, s modifikacemi začínajícími díly optipaketu, přes speciální litá kola a na míru šitými interiéry konče.

Aerodynamický kit začíná novým předním nárazníkem s výrazně většími průduchy pro nasávaný vzduch, který je doplněn decentním Carlsson RS spoilerem, který vozu dáva nižší a energický vzhled.

Hlubší, jakoby vytesané spoilery podélníků prahů podtrhují nakutý vzhled vozu. Podélníky unášejí Vaše oči směrem dozadu, k novému difuzoru zadního nárazníku se speciálními otvory pro nové, lichoběžníkové koncovky tlumičů výfuku.

Aktuálně jsou v nabídce tři výchozí designy speciálních litých kol pro třídu S, v rozmanitém výběru finální povrchové úpravy. Jsou to sportovní kola Carlsson série 1/10, klasická kola inovované série 1/16 RS a moderní kola série 1/5. Všechna kola jsou k mání v průměrech 19", 20" a 21". Populární jsou rovněž řídící jednotky Carlsson Suspension pro elektronické snížení podvozku.

Paleta motorových úprav přináší rozsáhlá navýšení výkonů a krout. momentů. Nové S 500 Biturbo V8 (standard 456 PS / 700 Nm) je posunuto na parametry 523 PS / 830 Nm, zatímco vrcholný model S 63 AMG (série 585 PS / 900 Nm) se dostane až na 650 PS / 1.000 Nm.

Specialitou Carlssonu byly vždy na míru šité interiéry té nejvyšší kvality, respektující každé přání zákazníka. Kromě bezchybně zpracovaných kůží a dřevěných nebo karbonových elementů jsou dnes často instalovány prvky nejvyspělejší techniky, jako HD TV obrazovky, audio systémy REVOX, nástroje měnící kabinu vozu v pojízdnou kancelář díky připojení k internetu, ale nezřídka se jedná i o přídavnou ledničku, minibar nebo dokonce humidor. 

Návštěva čalounického oddělelní Carlssonu zanechá silný zážitek svým nepřeberným množstvím barevné škály kůží, nabídky konstratního prošití, lemování, obrub sedadel, vše navíc jak v kožených tak Alcantara variantách. Nakonec to mohou být právě Vaše iniciály, vyšité v opěrkách hlav nebo precizně vyvedené v dřevěných dekorech interiéru nové třídy S.

 


 


Přejít na začátek stránky

Menu